باغ عروسی | تالار عروسی | سالن عروسی تشریفات عروسی پرنسس

تصاویر باغی برای تشریفات عروسی خاص (وردآورد)

تصاویر باغی زیبا برای خدمات عروسی شما(محمدشهر کرج)

تصاویر باغ عمارتی سفید برای مجالس عروسی با تم رنگ سفید (گرمدره)

تصاویر باغی لاکچری برای خدمات عروسی لاکچری (شهریار)

تصاویر باغی با فضای سبز ایده آل برای تشریفات عروسی ایده ال ( شهریار)

تصاویر باغی فوق العاده برای خدمات عروسی فوق العاده ( گرمدره )

تصاویر باغی عالی برای و خوش مسیر برای مجالس عروسی عالی (گرمدره )

تصاویر باغی شیک برای خدمات مجالس شیک ( گرمدره )

تصاویر باغی لوکس و عالی برای مجالس عروسی لوکس ( گرمدره )

تصاویر باغی باصفا و خاص برای تشریفات عروسی خاص ( گرمدره )

تصاویر باغی با فضای درختان بلند و زیبا برای خدمات عروسی زیبا ( وردآورد )

تصاویر باغی لاکچری و زیبا برای مجالس عروسی خاص و زیبا ( وردآورد )

 

گالری تصاویر باغ تشریفات عروسی

در تعيين محل برگزاري مراسم عروسي نکاتی مانند :

تعداد مهمانان , فصل برگزاری عروسی , آب و هوای منطقه , مسافت , فرهنگ و آداب و رسوم خانواده ها را در نظر بگیرید . اگر تاريخ عروسي شما ، يکي از اعياد و يا روزهاي خاص است، هرچه سريع تر نسبت به رزور تالار و يا باغ اقدام کنيد. چراکه ممکن است در تاريخ مورد نظر شما ، تالار ها و باغ هاي مناسب رزرو شده باشند .

 

5معیار مهم برای انتخاب محل برگزاری  مراسم جشن عروسی و تشریفات عروسی

 یکی از مهمترین و اصلی ترین بخش های برنامه ریزی جشن عروسی ، انتخاب تالار یا باغ محل برگزاری مراسم است. حداقل شش ماه قبل از تاریخ برگزاری عروسی خود باید نسبت به انتخاب تالار عروسی خود اقدام کنید. برای انتخاب تالار یا باغ عروسی ، باید نکات ریز و درشت را در نظر بگیرید و معیارهای زیادی را در ذهن داشته باشد. در اینجا برخی از مهمترین معیارها برای انتخاب تالار یا باغ محل برگزاری عروسی را ذکر می کنیم .

 

  موقعیت و دسترسی شهری

 تالار محل برگزاری جشن عروسی شما می بایست از نظر موقعیت جغرافیایی و دسترسی شهری ، وضعیت مناسبی داشته باشد. شاید مهمترین موضوع در انتخاب تالار عروسی همین باشد سعی کنید تالار یا باغ محل برگزاری عروسی را در نزدیکی آرایشگاه عروس و آتلیه عکاسی خود انتخاب کنید چرا که خود شما هم می بایست این مسیر را طی کنید و چنانچه این اماکن دور از هم باشند ، دیر در جشن خود حاضر خواهید شد .

 

ظرفیت سالن پذیرایی عروسی

 وسعت تالار یا باغ محل برگزاری جشن عروسی شما ارتباط مستقیم با تعداد مهمانان شما دارد. اگر تعداد مهمانان شما کم هستند ، سالن بزرگ و وسیع برای برگزاری عروسی شما مناسب نیست چرا که مهمانان شما در آن پراکنده می شوند و عروسی شما خلوت و سرد به نظر می رسد. بنابراین در صورتی که تعداد مهمانان شما کم هستند ، یک سالن کوچکتر را برای پذیرایی در نظر بگیرید.

 

سقف سالن پذیرایی

 سقف سالن یا تالار پذیرایی باید بلند باشد . سالن های با سقف کوتاه دلگیر هستند و مهمانان احساس خفگی خواهند کرد. سقف تالار از نکاتی است که حتما باید در هنگام انتخاب تالار محل برگزاری عروسی ، به آن دقت کنید زیرا برای فیلم برداری و استفاده از وسایل فیلم برداری مانند کرین یا کیبل کمرا سقف بلند مناسب میباشد .

 

پارکینگ اتومبیل ها

 پارکینگ یکی از مهمترین امکاناتی است که باید به آن توجه کنید. تالار پذیرایی یا باغی که جشن عروسی خود را در آن برگزار می کنید حتما باید مجهز به پارکینگ برای اتومبیل ها باشد. قطعا بیشتر مهمانان شما با اتومبیل شخصی خود به عروسی شما می آیند و علاقه ندارند مدت زیادی را در خیابان های اطراف به دنبال جای پارک بگردند و در نهایت نگران امنیت اتومبیل خود باشند .

 

سرویسهای بهداشتی و سایر امکانات

 سرویسهای بهداشتی را فراموش نکنید. خصوصا اگر عروسی شما در فصل های سرد سال برگزار می شود حتما بررسی کنید که سرویسهای بهداشتی به اندازه کافی وجود داشته باشند و در عین حال تمیز و بهداشتی هم باشند . علاوه بر این محل سرویس ها و مسافت آنها تا محل جشن هم خیلی مهم است . امکانات دیگری مثل اتاق بازی بچه ها ، رختکن های زنانه و … نیز از نکاتی هستند که می بایست به آنها توجه کنید.

تشریفات عروسی پرنسس برگزار کننده بهترین خدمات مجالس