خدمات عروسی

خدمات عروسی پرنسس خالق لحظات زیبا و با طراوت و برگزار کننده مراسم لوکس و لاکچری مطابق با سلیقه شما عزیزان

خدمات عروسی

ویژگی ها و خدمات عروسی پرنسس

خدمات عروسی پرنسس با الهام گرفتن از جدیدترین مدل ها و مطابقت با سلیقه مجالس ایرانی، بهترین شیوه ها و الگوهای گل آرایی متناسب با هر مجلس را عرضه می کند.
 دقت و ظرافت بکار رفته درگل آرایی و رنگ آمیزی خدمات عروسی پرنسس در هر مهمانی باعث متمایز و منحصر بفرد شدن هر مراسم می شود و در ضمن شکوه خیره کننده آن روز عکس های زیبا وخاطره انگیزی بجا خواهد گذاشت.

خدمات عروسی پرنسس با بهره گیری از تجارب گذشته و نگاهی رو به آینده همواره در تلاش برای کسب رضایت کامل مشتری میباشد .

پرنسس با به روز نگه داشتن دانش خود همواره سعی بر آن داشته تا با ارتباط مستقیم با مهمانان عزیز در حال پیشرفت باشد تا از این طریق بتواند به عنوان یک خدمات عروسی شبی خاطره انگیز و بدون نقص مطابق با سلیقه شما عزیزان را فراهم آورد.

آرمان و هدف این تشریفات مجالس پرنسس رسیدن به بالاترین سطح کیفی بوده که در این راستا الهام از جدیدترین متد و اصول پذیرایی و تلفیق آن با سلیقه و فرهنگ ایرانی از ویژگی های این موسسه است. گزیده ای از خدمات این تشریفات عروسی به شرح زیر است.

تشریفات مجالس

خدمات عروسی پرنسس :

ارائه انواع غذاها ، نوشیدنی های سرد و گرم ، کیک و شیرینی

گل آرایی کامل مراسم : شامل ورودی ، میز میهمان ها ، میز شام ،جایگاه عروس و داماد ، سفره عقد ، دسته گل و ماشین عروس

میهمانداران مجرب تحصیل کرده و متحدالشکل

کادر حرفه ای فیلم برداری و آتلیه اختصاصی

گروه موزیک به همراه کامل ترین و جدید ترین سیستم های نورپردازی

مدل های متنوع سفره عقد و میزهای نامزدی

تشریفات عروسی ارزان

همه عروس و دامادهای عزیز این را می دانند که در آن شب باید با برنامه ریزی خوب می توان آن را خاطره انگیز کرد.به علت مشغله ای که عروس و داماد دارند و استرس هایی که باید به آن ها حق داد بهتر است.

مراسم به این مهمی را به یک تیم خوب و با سابقه ای درخشان در زمینه خدمات عروسی سپرد که برای شما آن را به بهترین شکل ممکن برگزار کنند.

تشریفات پرنسس به مدیریت جناب آقای مقدم نژاد با افتخار در خدمت همه عروس و داماد های عزیز است که می خواهند بهترین شب زندگی خود را خاص برگزار کنند.

جناب آقای مقدم نژاد برای  تیم تشریفات پرنسس یک شعار همیشگی دارند و با رضایت مشتریانی که از تشریفات عروسی پرنسس در انجام خدمات عروسی خویش داشته اند می توان گفت که این شعار را عملی کرده اند.

تشریفات پرنسس  در خدمات عروسی که ارائه می دهد  برای همه عروس ها  داماد ها یک شب آبرومند با پذیرایی و شام عالی در نظر دارد.

دیزاین مطابق میل عروس و داماد  انجام می شود ما هم در لحظه هایی که نیاز دارید مشاوره می دهیم این را هم می گوییم  همه اینها با یک هزینه معقول انجام می شود”

بهترین تشریفات عروسی در تهران

گل آرایی در خدمات مجالس عروسی

گل آرایی یکی از نکاتی است که با انجام آن می توانید فضایی زیباتر در مجالس خود داشته باشید. هرچه گل آرایی زیباتری داشته باشید رضایت بیشتری را برای مهمانان ایجاد می کنید.

در هنگام گل آرایی به نکات زیر باید توجه شود:

  • نوع مراسمی که قصد برپایی آن را دارید
  • مکانی که در آن مراسم برگذار می شود
  • هزینه ای که برای گل آرایی در نظر گرفته اید
  • عدم استفاده از گل های معطر به سبب ایجاد آلرژی برای افراد

خدمات مجالس عروسی

گل آرایی باید متناسب با محیط انجام شود. اگر مراسم در فضایی کوچک برگزار می شود از شلوغ کردن بیش از حد محیط اجتناب کنید.

می توان گل آرایی را با المان های دیگری مانند انواع شمع ها ترکیب کرد تا ترکیبی بسیار زیبا به وجود آورد.

شما می توانید گل آرایی مراسم خود را به گروه خدمات عروسی پرنسس بسپارید تا با توجه به دانش و تجربه خود در این زمینه و با استفاده از سلیقه شما بهترین گل آرایی را جهت مراسم شما آماده سازند.